Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

  • Medrese Mah. Kırgaz Karşısı Kırşehir/Türkiye
  • info@arslan-insaat.com
  • 0 (555) 997 68 59
İnşaat Danışmanlık

İnşaat Danışmanlık

Çeşitli tiplerdeki gayrimenkul varlıklarını değerlendirmek, geliştirmek, sürdürmek ve uyarlamak için bina ve inşaa süreci hakkında geniş bir teknik danışmanlık yelpazesi sunuyoruz.

Biz proje ve maliyet yöneticileri, mühendisler, inşaat mimarlarıyız. İnşaat bilgimiz ve tüm önemli emlak piyasasıma günlük katılımımız ile müşterilerimiz için her zaman en iyi teknik ve ticari sonuçları elde etmeyi hedefliyoruz.

Tüm görevlerimiz boyunca müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyor, neleri başarmak istediğinizi dinliyor ve istekleriniz temelinde sıklıkla yenilikçi yollar buluyoruz. Karmaşık görevler söz konusu olduğunda ise, kendi çalışma arkadaşlarımızla olduğu kadar dış danışmanlarla da yakından çalışarak etkili proje ekipleri oluşturup yönetiyoruz. Deneyimimizin zenginliği ile geniş tabanlı beceriye sahip bu kombinasyon, her zaman tam resmi görebilmenizi ve tamamen bilinçli kararlar alabilmenizi sağlamaktadır.

Mimarlık
2022 Ocak 17, 23:17
İç Dekarosyon
2021 Aralık 11, 01:10